שעות עובדי הניקיון נקבעות בהתאם לשעות פעילות המשרד או האתר. ניתן להזמין את שירותי הניקיון לשעות הבוקר, הצוהריים וגם לערב. אם ההעדפה היא לשירותי ניקיון שיתבצעו בשעות הבוקר, עובדי הניקיון מגיעים למשרד מוקדם בבוקר לפני תחילת יום העבודה, ומכינים את סביבת העבודה כך שתהיה מזמינה, נקיה ונעימה לקראת היום.

שירותי הניקיון שמתבצעים בשעות הערב, מתקיים לאחר יום העבודה, וכוללים ניקיון יסודי של המשרד, כולל סידור אזורי העבודה והשבת חפצים למקומות אליהם הם שייכים. שירותי הניקיון כוללים שאיבת פסולת משטיחים ורצפות, ניקוי טביעות אצבעות ממשטחים בשימוש רב ועוד.

משימות אלו מבוצעות לעתים קרובות בערב, לאחר שאחרון העובדים יוצא מהמשרד, כך שכשהעובדים נכנסים למשרד בבוקר, הם נהנים מסביבת עבודה ריחנית, נוצצת ונקייה, ללא חשש של מעבר על רצפות שעשויות להיות עדיין רטובות, או ללא חשש לשיבוש באופן אחר של תהליך הניקיון.

ניקוי עסקים

שירותי ניקיון שמתבצעים במהלך שעות הפעילות כוללים מספר משימות שיש לבצע במהלך שעות העבודה, מכיוון שהשארתן עלולה להשפיע באופן שלילי על בית העסק. שירותים אלו כוללים ריקון פחי אשפה מלאים, ניקוי השירותים, ניקוי חדר ההפסקה, ניקיון המטבח ושטיפת הרצפות.

אם בית העסק שלכם גדול במיוחד, מומלץ לבחור שירותי ניקיון יומיים לטיפול בכל צרכי הניקיון של המשרד באופן שוטף, כך שניתן יהיה לשלב בין ניקיון המשרד במהלך שעות העבודה, בשילוב עם ניקיון יסודי של המשרד פעמיים או שלוש פעמים בשבוע, בשעות הבוקר או הערב, בהתאם להעדפתכם.

הזמנים הטובים ביותר לניקוי משתנים בהתאם להעדפות בעלי העסק ומנהלי המשרדים, תוך לקיחה בחשבון של השעות המאופיינות בתנועה כבדה במשרד, ושעות רגועות יותר. שעות הניקיון מסוכמות לפני תחילת העבודה, כך שתוכלו לתאם את הזמנים עם עובדי הניקיון שלנו, וליצור איתנו קשר על מנת לתאם היבטים מיוחדים שנוגעים לצרכי הניקיון שלכם.