בדרך כלל צוות הניקיון שלנו מונה עובד או עובדת ניקיון למשרד או למקום כמו מכללה, שמצריכים שירותי ניקיון של עובדת בוקר ועובד שמחליף אותה בצהריים עד הערב. במקרים חריגים, כמו לאחר שיפוץ משרד, כשיש צורך ביותר עובדי ניקיון, אנחנו דואגים לספק כוח אדם נוסף בהתאם למצב.

גודל המשרד שלכם הוא אחד הגורמים המשמעותיים שקובעים את הצבת כוח האדם הדרוש לשירותי הניקיון שלכם. אם בית העסק שלכם גדול במיוחד, נספק לכם שירותים של שני עובדי ניקיון, כדי לזרז את התהליך ולא להשבית את המשרד לכמה שעות.

במקרים בהם בית העסק שלכם קטן ומורכב ממספר חדרים בפריסה קטנה, או בחלל עבודה פתוח ללא עומס של רהיטים שיש לנווט דרכם, יספיק עובד ניקיון אחד.

במכללות ומשרדים גדולים יש שפע של חדרים שכולם משתנים בגודלם. יש ציוד עבודה כבד, מחשבים, מכשירי חשמליים, חדרי הפסקה, חדרי שירתים, וחללים מרובים שמיועדים לעבודה, מנוחה או אירוח. ככל שיש יותר חדרים, כך נדרש צוות גדול יותר להשלמת השירות.

ניקוי עסקים

רוב לקוחותינו מעדיפים שירות לטווח הארוך של עובד ניקיון אחד שהם סומכים עליו ומתקשרים איתו היטב. הנקודה שחשוב להפנים היא שהצרכים של כל חלל עסקי הם ייחודיים, וזו הסיבה שאין שיטה אחת להעריך את צרכי כוח האדם ללא בדיקה מראש של בית העסק שלכם וגיבוש הצוות המתאים.  חותכת עוגיות להעריך פרויקט ללא הדרכה יסודית מאיש מקצוע ניקיון. למרבה המזל, קל לקבל הצעת ניקוי מותאמת אישית לחלל שלכם.