שירותי ניקיון משרדים בחיפה

בית/שירותי ניקיון/שירותי ניקיון משרדים בחיפה
שירותי ניקיון משרדים בחיפה2022-11-16T10:14:32+02:00

שירותי ניקיון למשרד בחיפה והצפון

ללא התחייבות!

הטבה מיוחדת למצטרפים חדשים.

חברת עידן שירותי ניקיון מספקת מענה שירותי ללקוחות בחיפה ובאזור הצפון. שירותים אלו זמינים במספר אופנים המתאימים למגוון לקוחות, כמו למשל: שירותי ניקיון למשרדים (עם או בלי מפתח), שירותי ניקיון לעסקים, או שירותי ניקיון למשרדים קטנים.

בין אם אתם מפעילים משרד קטן או משרדים גדולים ואתם מעוניינים להצטרף למעגל העסקים אשר כבר מקבלים את שירותינו, נשמח לעמוד לשירותכם.

שירותי ניקיון למשרדים 1

למה דווקא אנחנו?

בגלל הציוד – אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר עבור ניקיון משרדים, ומשתמשים בחומרים אשר  אינם מסכנים את בריאות אורחי הבניין ומשתמשיו.

בגלל השירות – אדיבות היא חלק מערכי היסוד הנמצאים אצל כל אחד מעובדי החברה, והיא גלויה ללקוחותינו בכל פגישה או היתקלות עימם.

בגלל המקצועיות – חברת עידן שירותי ניקיון פועלת כבר כמה עשורים בכל רחבי הארץ, ובמהלך השנים הצליחה לייצר לעצמה קליינטורה איכותית אשר ממליצה מפה לאוזן על העבודה האיכותית. הצטרפו למעגל הלקוחות המרוצים!

באיזור הצפון מספקת החברה שירותי ניקיון למשרדים בחיפה. החברה הינה חברת קבלן, הפועלת תחת רישיון של משרד העבודה, המבטיח זכויות ותנאים סוציאליים מלאים לעובדיה. לפיכך עובדיה הם אנשי מקצוע אמינים אשר שביעות רצון לקוחותיהם היא מעל לכל.

שירות מהיר 24/7! סטנדרט ניקיון גבוה!

עידן שירותי ניקיון

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

אנחנו מזמינים אתכם לפנות למשרדנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

שאלות ותשובות בנושא ניקיון משרדים

א' – עדיף חברת ניקיון בגלל הפיקוח על עבודת המנקה.

ב' – עם חברת ניקיון לא מתקיים ביניכם ובין העובדת יחסי עובד-מעסיק, אלא בין חברת הניקיון לעובד/ת.

א' – במידה והלקוח מעוניין במחליף/ה, אנו נדאג להגיע עם עובד/ת ולהדריך אותו/ה בבית הלקוח.

ב' – במידה והלקוח לא מעוניין בהחלפה, נדאג לזכותו בהתאם.

במידה ותפנו אלינו נדאג שנציג מטעמנו יגיע למשרדכם/עסק, ויבצע סיור עם האחראי/ת במקום על מנת לקבל אומדן זמן ניקיון.

כן. במידה ותחליטו להעסיק את חברתנו על בסיס קבוע ולא חד פעמי, נשמח להיות לעזרתכם בכל נושא הניקיון במחירים הוגנים וריאליים.

לא. איננו מאמינים לחייב לקוח בשירות בניגוד לרצונו. לכן ההסכם ביננו הינו ללא התחייבות לתקופת זמן.

טיפים והמלצות בנושא ניקיון משרדים

יותר ויותר ישראלים ובעלי עסקים מחפשים את קיצורי הדרך בלא מעט תחומים אבל כשזה מגיע לשלב הניקיון הם לא מוצאים את הפתרון המתאים ובאין עובדים זרים הם נשארים לעבוד בסביבת עבודה פגיעה ולא ראויה.

האם זה מוכר לכם? האם גם אתם מעסיקים שנקלעו למשבר ומחפשים ידיים חרוצות שעובדות בנאמנות ויכולות לאפשר לכם סביבת משרד נקייה ויעילה שכיף לעבוד בה? חברות הניקיון האחרות לא מסוגלות לספק לכם את כל פתרונות הניקיון?

עידן שירותי הניקיון מספקים לכם את כל הפתרונות, הזמן קצר והמלאכה מרובה ואין זמן טוב יותר מעכשיו! – צריכים עזרה? בואו נדבר על ניקיון משרדים בחיפה ואיך זה יכול לתרום גם לעסק שלכם מכל ההיבטים.

כשמדברים על ניקיון משרדים בחיפה מדברים על תחום שעבר ויעבור לא מעט שינויים שחשוב לכם לדעת ולהכיר, הכול כדי לייצר סביבת עבודה שכיף לשהות בה ולייצר ממנה את הטוב ביותר.

אז על מה חשוב לדבר באמת? מעבר לאיכות של הניקיון, החומרים והתזמון הנכון, שירות של ניקיון משרדים בחיפה יהיו לא עוד משהו בנאלי ורגיל אלא הורדת האחריות מעליכם והעברת רשימת המטלות הנ"ל אנשים שמבינים עניין, אנשים שיודעים להניע צוות עובדים, דורשים ומקיימים את כל ההבטחות כדי שלעובדים שלכם יהיה נעים להגיע למקום העבודה ובו זמנית יהיה להם את כל המוטיבציה לאפשר לכם פרודוקציה יעילה במיוחד.

כן לניקיון המשרד יש השפעה רבה מכל היבט שתסתכלו על כך ואם חשבתם שזה רק עניין של ניקיון תחשבו שוב, כשהמשרד נקי, והדרך פנויה, משהו מתפנה גם אצלכם וביכולות היצירה והפעולה של העובדים שלכם.

שיטת האאוטסורסינג מזמן כבר לא מילה גסה ובעידן שיש כל כך הרבה משימות ואחריות על כתפי מנהלים או בעלי עסקים, כל מה שאתם צריכים זה מישהו חיצוני שייקח לידיו את כל היבט הניקיון, יספק לכם מענה מלא ויוריד מעל כתפיכם את סוג העבודה הזו.

הכלל הראשון הוא להתמקצע בתחום, כמו כל תחום אחר כך גם תחום ניקיון, כיום זה הרבה מעבר לשטיפה או "העברת אבק בנקודה כזו או אחרת". כיום זה מושתת על אנשים שיודעים היטב מה רשימת המטלות שהם צריכים למלא, אנשים אחראים, אמינים ובעיקר כאלה שיודעים "ללכת בין הטיפות" ויודעים לחלק שווה בשווה את המטלות.

כמו כל דבר כך גם בניקיון, כל אחד אחראי על משימתו ולצד מקצועיות ושיתוף פעולה הם מגיעים לתוצר הסופי – משרד נקי, מבריק ובעיקר אחד כזה שמביא פרודוקציה מושלמת, שומר על הלקוחות הקיימים ומגדיל את מאגר הלקוחות המתעניינים.

מבין כל הפרמטרים שהוזכרו כאן ניקיון משרדים בחיפה ידרוש גם טכניקות של ניקוי, זה חשוב כי אם אין טכניקה טובה ומתאימה ניהול הזמן נפגע והופך את השירות ליקר מדי עבורכם. במעמד הזה, שירותי הניקיון שלנו מאפשרים לכם את כל השיטות הנכונות לניקוי תוך כדי שימוש בחומרי ניקוי מהטובים והיעילים ביותר שיודעים לסייע לניקיון ולהעניק לה את תואר התועלת המרבית.

לצד החומרים המתאימים והטכניקות של הניקיון המושלם ביותר חשוב לדבר על נותני שירות טובים וגם כאן אנו שמים לנו למטרה לראיין את האנשים הנכונים, בעלי הניסיון ובעיקר אלו שיכולים לקבל את מטלות הניקיון ולבצען בדיוק על פי לוח הזמנים הנדרש כך שכולם יצאו מסופקים מהשירות – הכול בזכות התמקצעות ברמה הגבוהה ביותר בתחומי ניקיון לרבות ניקיון משרדים בחיפה.

מבין אין ספור נקודות מחשבה, הציוד הוא חלק מהם וכאן עולה השאלה האם השירות שבחרתם מתאים גם לניקיון משרדים גדולים? האם יש לו את הציוד המתאים?

אחד הדברים החשובים ביותר הוא למלא אחר כל המטלות בזמן הקצר ביותר וביעילות מרבית אבל מה אם החומרים אינם מתאימים ובמשרד עובדים אנשים עם רגישות כזו או אחרת? בדיוק בנקודה הזו עידן שירותי ניקיון חשבו על הכול ומביאים בפניכם את חומרי הניקוי שנבחרו בקפידה תוך כדי שאינם מסכנים אף אחד מהסובבים בהיבט הבריאותי.

לא משנה איזה מוצר יהיה לכם ביד אם יש לכם את אותו שירות כמו שיש לאחרים ייתכן שאתם לא האנשים הנכונים לביצוע המשימה.

אז מי כן יכול לתת מענה לניקיון של משרדים? אחת מאבני היסוד זה השירות, הזמינות 24/7, פגישה גלויה, שקיפות מתחילת המשימה ועד לסופה, הבנת הצורך והגעת העובדים חדורי מטרה לקבל משרד במצב של אי סדר ולהפוך אותו לממלכה שכיף לחזור אליה בכל בוקר מחדש.

במעמד השירות חשוב לבחור נותני שירות בתחום הניקיון שלא רק מבינים בניקיון אלא גם באנשים וביחסי אנוש. אז כשהעתיד כבר כאן והוא מביא לא מעט שירותים ומוצרים דומים כל מה שבניין משרדים צריך זה להסיר מעליו את הדאגה ולהשאיר אותה למקצוענים שבניקיון, גוף שמבין שהגיע הזמן לשנות ולנהל את הזמן שלכם הכי טוב שאפשר.

במקרה של עידן שירותי ניקיון אם אחד מעובדי הניקיון חולה מובן שלכל אחד יש מחליף וכך לצד אין ספור עובדים שעבדו הכשרה כשיש אחד חולה תמיד יש אחד שימתין כדי להחליף אותו ולספק לכם יום עבודה רגיל בדיוק כפי שהובטח.

כמו כן, גם אם מדברים על עובד חדש, אזי יקבל העובד את כל ההדרכה ואתם לא תרגישו בהבדל, בסופו או בתחילתו של יום תקבלו את המוצר המוגמר- משרד נקי יותר מתמיד.

לא מעוניינים בהחלפה? במקרה של עידן שירותי ניקיון היו סמוכים ובטוחים שכספכם יוחזר ולא תחויבו על אותו תרחיש.

אחת השאלות הראשונות שעולות הן "כמה זה יעלה" וזו בהחלט שאלה לגיטימית אבל באין סיור מוקדם והבנת כל הנתונים קשה יהיה לספק הצעת מחיר נכונה ובשקיפות מלאה. אז אם אתם בוחרים ניקיון משרד או כמה משרדים, חשוב מאוד לבדוק את הדברים מקרוב, להבין את השטח, להבין את הכלים שמסביב, ריהוט וכל שאר הפרמטרים המצריכים ניקיון.

בהבנת הדברים הנ"ל יהיה קל לספק הצעת מחיר שמושתת גם על הזמן שייקח לנקות את כל הנקודות הנדרשות.

עם זאת, במעמד הזה יילקחו בחשבון גם המעברים, אזור עם נגישות מלאה או עם נגישות בעייתית יותר- כאמור, כל אלו ישפיעו בהחלט על הזמן שיידרש כדי למלא את המשימה על הצד הטוב ביותר ובזמן הנדרש.

אם כן, לצד הזמן אפשר לדבר גם על המחיר וכשמחברים בין דרישות הניקיון, גודל המקום ויכולות נגישות אפשר בהחלט לתת הצעת מחיר שתהיה מושתתת על כמות העובדים הנדרשת, הכלים הנדרשים וכן כמות חומרי הניקיון שיידרש כדי לנקות משרד אחד או כמה משרדים.

כמו כן, אפשר לומר כי אם ובחרתם בשירות קבוע ונאמן לנותני השירות אזי נותני השירות יוכלו לספק לכם הצעת מחיר הוגנת ובתנאים שתוכלו לעמוד בהם לזמן ארוך אחרי ככלות הכול אין כמו קיום האינטרס המשותף של עבודה משותפת לטווחי זמן ארוכים ביותר.

אם הגעתם עד כאן וכל מה שאתם צריכים זה ניקיון משרדים בחיפה וסביבתה, נראה שהגעתם למקום הנכון ביותר.

לעידן שירותי ניקיון כל שנייה מהזמן שלכם חשובה ובדיוק בגלל זה אנחנו כאן. אז מה יש לנו להציע לכם?

חברת עידן שירותי ניקיון מציעה לכם מגוון של שירותים, הכול במקום אחד כך שמה שנשאר לכם זו שיחה אחת שמפרידה ביניכם לבין המשרד הנקי והמסודר.

אז בין שאתם צריכים ניקיון לחלל קטן או גדול יותר, חברת עידן שירותי ניקיון ערוכה לכל תרחיש ומאפשרת לכם להרגיש כמו בבית גם כשאתם מבלים את רוב הזמן במשרד.

באמצעות שירותי הניקיון שלנו נשאיר לכם אזור עבודה סטרילי שלא רק כיף לעבוד בו אלא לקשור קשרים בין העובדים ולהעצים את המוטיבציה ביניהם והתוצאה? תתכוננו, היא הולכת להפתיע לא רק אתכם אלא גם את הלקוחות הפוטנציאליים שיהפכו במהרה ממתעניינים ללקוחות קבועים.

לא משנה אם זה מוסדות או בניינים שלמים או אפילו משרד אחד קטן, אצלינו בעידן הניקיון כל משימה קטנה שוות ערך לגדולה יותר ולצד זה שאנו דוגלים בהצלחת המשימה אנו מעסיקים עובדים וכשם שאנו דוגלים בזכויות ומתן שירות ללקוח כך אנו שומרים ודוגלים בזכויות העובדים שלנו והתוצאה? פרודוקטיביות משני צידי המתרס.

עידן שירותי ניקיון מבינים את מה שאתם צריכים ומגיעים לכל משימה חדורי מטרה יותר מתמיד. באמצעות צוות עובדים מקצוען ומיומן מביאים לכם חברת עידן שירותי ניקיון את הבשורה לשילוב טכנולוגיה, כלים ויחסי אנוש מצוינים במטרה אחת – הכול כדי שבבוקר יחכה לכם משרד נקי ועובדים מחויכים ויעילים יותר מתמיד.

עידן שירותי ניקיון פועלים בסביבת חיפה והצפון וזמינים תחת כמה וכמה כובעים כאשר המטרה לספק לכם את התשובה לעסקים קטנים, גדולים ומה שביניהם.

זקוקים לשירותי ניקיון מטעם חברה שלוקחת את השירות שלכם ברצינות? בואו לבחור בנו בזכות הציוד והחומרים שאינם מסכנים את הסביבה.

בזכות אדיבות וזמינות של 24/7 סביב השעון ואם זה לא מספיק בזכות מקצועיות ללא פשרות ובזכות מקבץ לקוחות קבוע שתמיד מקבל את השירות מוקדם ככל האפשר!

עידן שירותי ניקיון היא חברה הפועלת תחת רישיון משרד העבודה, דואגת ללקוחות שלה ובו זמנית מאפשרת גם לעובדים שלה סביבת עבודה טובה ביותר.

הצטרפו עוד היום להמוני לקוחות מרוצים שכבר הפכו את סביבת המשרד שלהם לבית- הכול בזכות שירות שהוא הרבה מעבר לניקיון!

עידן שירותי ניקיון- אל תצפו לשירות רגיל!

ממליצים עלינו בניקיון משרדים בחיפה והסביבה

ממליץ בחום על חברת עידן שירותי ניקיון שניקו לנו את המשרד שעבר שיפוץ כללי.

צוות מקצועי ונעים מאוד..תודה רבה לכם.

איציק

הגעתי לעידן ניקיון דרך המלצה של חבר ואני שמחה מאוד שהגעתי אליהם קיבלתי שירות יוצא מן הכלל בבית הספר ופתחתי שנה בצורה הכי טובה שיכולה להיות.

שלומית

תודה רבה לצוות של עידן שירותי ניקיון שניקו את הסוכנות שלנו בצורה הכי יסודית ומקצועית שיש.

תודה רבה לכם.

דורון

צוות עידן שירותי ניקיון אין לי דרך להודות לכם על ניקיון המשרדים שלנו בקריות, השירות השבועי שלכם פנטסטי תודה לכם.

שלום

אני רוצה להודות לצוות שלכם שהגיע אליי למשרד שעבר שיפוץ מחדש הוא היום ניראה ברמה אחרת תודה רבה לכם

טל

יש המון חברות ניקיון בשוק אבל כמוכם עוד לא ראיתי ויצא לי לעבוד עם כמה אלון הבעלים נתן לי שירות ויחס אישי
אני מודה לכם מכל הלב!

בתיה
1810, 2022

באילו חומרי ניקיון אתם משתמשים?

אנחנו משתמשים בחומרי ניקוי איכותיים של חברות מובילות כגון: סנו, חוגלה קימברלי, זוהר דליה. חלק מהחומרים שאנחנו משתמשים בהם כוללים חומרי ניקוי נפוצים למדי, אבל אנחנו משתמשים גם בחומרים פחות נפוצים וייחודיים, למטרות צרכי ניקוי עמוק ויסודי. אנחנו מבינים את חשיבות השימוש בחומרי הניקיון הייחודיים לכל מטרה ומקפידים לספק פתרונות ניקוי [...]

2409, 2022

האם שכירת שירותי הניקיון כרוכה גם בתשלום הזכויות הסוציאליות של העובדים?

כל העובדים שלנו, כולל העובדים הזרים, הם עובדים חוקיים ואנחנו דואגים לשמור ולספק להם את כל הזכויות הסוציאליות המגיעות להם. במקרה של העסקת עובדים זרים, אנחנו מחזיקים בהיתרים וברישיונות הנדרשים, כולל הרישיון שיש לנו לניהול חברת ניקיון, מטעם משרד העבודה והרווחה, והיתר לניהול ואחזקת מבנים. אנחנו מודעים לחשיבות ההקפדה על התנאים [...]

1208, 2022

באילו שעות עובדים עובדי הניקיון, בשעות הבוקר / הערב או במהלך כל היום?

שעות עובדי הניקיון נקבעות בהתאם לשעות פעילות המשרד או האתר. ניתן להזמין את שירותי הניקיון לשעות הבוקר, הצוהריים וגם לערב. אם ההעדפה היא לשירותי ניקיון שיתבצעו בשעות הבוקר, עובדי הניקיון מגיעים למשרד מוקדם בבוקר לפני תחילת יום העבודה, ומכינים את סביבת העבודה כך שתהיה מזמינה, נקיה ונעימה לקראת היום. שירותי הניקיון [...]

507, 2022

האם אתם מספקים את כל הציוד הנדרש, כגון חומרי ניקוי , שקיות אשפה וכו'?

אנו מספקים חומרי ניקוי לרבות נייר טואלט ונייר ידיים. בהתאם לגודל בית העסק שלכם ודרישות הניקיון, אנחנו מספקים את המוצרים והחומרים הדרושים. העובדים שלנו מגיעים עם אספקת יסוד של חומרי ניקוי שנמצאים תמיד בהישג יד במשרד, כך שהם זמינים גם לשימושכם במידת הצורך, אם תעדיפו לא להמתין ליום הניקיון השבועי. כשחומרי [...]

מלאו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

  משרדים שפינקנו בניקיון מקצועי

  תגיות:

  חברת ניקיון משרדים בחיפה אירועים, חברת ניקיון משרדים בחיפה בע"מ, חברת ניקיון משרדים בחיפה בת גלים, חברת ניקיון משרדים בחיפה בישראל, חברת ניקיון משרדים בחיפה דירה, חברת ניקיון משרדים בחיפה דירה למכירה, חברת ניקיון משרדים בחיפה הדר, חברת ניקיון משרדים בחיפה המלצות, חברת ניקיון משרדים טלפון, חברת ניקיון משרדים לאחר שיפוץ, חברת ניקיון משרדים 3 חדרים, חברת ניקיון משרדים 4 חדרים, חברת ניקיון משרדים 4 ימים, חברת ניקיון משרדים 5 חדרים, חברת ניקיון משרדים 5 ימים, חברת ניקיון משרדים 5 שנים

  phone
  חיוג מהיר
  whatsapp
  שלח הודעה
  שלח מייל